Klienci Infinity Media

Kliknij w logotyp naszego Klienta, by poznać profil jego działalności. Aby zapoznać się z Case Studies lub zobaczyć referencje, kliknij w wybrany link.

Dziękujemy za Zaufanie!

Kontakt z Infinity Media

Brief online

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

MEDIA

TV: stacje ogólnopolskie oraz stacje tematyczne,
Prasa: dzienniki ogólnopolskie oraz lokalne
Internet: Kampania emitowana była w Sieci BizOn, na witrynach biznesowych EvolutionMedia oraz na witrynach z kategorii Biznes sieci Google Display Network.

FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE

Legend Group

OPIS KAMPANII

Kampania emitowana była w Sieci BizOn, na witrynach biznesowych EvolutionMedia oraz na witrynach z kategorii Biznes sieci Google Display Network.

EFEKT

Realizacja celów wizerunkowych kampanii: wzrost zainteresowania możliwościami rozwoju eksportu i/lub działalności inwestycyjnej na rynkach zagranicznych, w krajach, w których zlokalizowane są Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI), podległe Ministrowi Gospodarki. - Wzrost ruchu w punktach COIE.
Przekroczenie o kilkanaście procent zaplanowanej liczby kliknięć. Kampania była optymalizowana na bieżąco, dzięki czemu można było wybierać formaty dostarczające największą liczbę kliknięć. Precyzyjne dotarcie do grup celowej za pośrednictwem Prasy, TV i Internetu.