Oferta Infinity Media

Jak mawiał Walt Disney - infinity and far beyond.
Sprawdź, co możemy Ci zagwarantować, i co wyróżnia nas na tle innych domów mediowych.

Pracujemy na Zaufanie!

1 miejsce w M&M Polska

Chcesz z nami współpracować? 
Zobacz, co możemy Ci zaoferować!
 
Oto, co wyróżnia nas na tle innych domów mediowych:
 
 1. NIEZALEŻNOŚĆ

  Jesteśmy całkowicie wolni od sieciowych czy korporacyjnych zobowiązań, dzięki czemu gwarantujemy pełen obiektywizm i rzetelność w każdym powierzonym nam zadaniu.

 2. PARTNERSTWO I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

  Korzystając z naszych usług możesz liczyć na bliski, bezpośredni kontakt oraz doradztwo i wspólne poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań.

  Stawiamy na dialog, dzięki któremu budujemy długotrwałe relacje z naszymi Klientami. Wzajemne zaufania daje komfort pracy obu stronom.

 3. DOŚWIADCZENIE I KNOW–HOW

  Zatrudniamy doświadczonych pracowników, których wiedza i  know-how pozwalają na dostarczanie optymalnych rozwiązań naszym Klientom. Średnia doświadczenia w branży wśród naszych pracowników wynosi: 9 lat. 

 4. WIEDZA I BADANIA

  Planujemy media i dobieramy dostawców indywidualnie dla każdego Klienta, w oparciu o rzetelną analizę i badania (m.in.: Gemius, NetTrack, PBC, RadioTrack, TGI, AGB) oraz o dotychczasowe doświadczenia. Nasza oferta jest aktualna i zgodna z najświeższymi trendami w branży.

 5. NAJLEPSZE CENY

  Twardo negocjujemy ceny z dostawcami i zapewniamy przejrzystą i korzystną politykę rabatową, dzięki czemu wygrywamy w przetargach z największymi domami mediowymi w Polsce!

 6. ZINTEGROWANA STRATEGIA MARKETINGOWA

  Zapewniamy Klientom fachową obsługę i kompleksowe rozwiązania, od strategii mediowej, po planowanie i zakup wszystkich rodzajów mediów.

  Na życzenie Klienta zajmujemy się całym procesem powstawania kampanii – od strategii i zlecenia przygotowania kreacji spotów oraz ich produkcji, po zaplanowanie i zakup mediów. Zapewniamy spójność i sprawną organizację kampanii.

 7. NIESTANDARDOWE PODEJŚCIE

  Korzystamy z bogatego doświadczenia i sprawdzonych rozwiązań, ale nie boimy się też planować niestandardowo. Bazujemy na rzetelnych i aktualnych badaniach, ale jesteśmy też otwarci na innowacyjne rozwiązania – jeśli tylko mają szansę przynieść lepsze efekty kampanii. Myślimy holistycznie – zawsze bierzemy pod uwagę strategię marki Klienta.

 8. SATYSFAKCJA KLIENTÓW:

  Klienci doceniają nasze starania. W raporcie dotyczącym satysfakcji klientów, opublikowanym przez Media&Marketing Polska (2011), dom mediowy Infinity Media zwyciężył w aż siedmiu kategoriach, a w czterech innych znalazł się w pierwszej trójce! 

TERAZ CZAS NA TWÓJ RUCH. JEŚLI PRZEKONALIŚMY CIĘ DO SIEBIE,

Wyślij brief online