Sprawdź

NASZE KOMPETENCJE

Oto, co wyróżnia nas na tle innych domów mediowych

Niezależność

NIEZALEŻNOŚĆ

Jesteśmy całkowicie wolni od sieciowych czy korporacyjnych zobowiązań, dzięki czemu gwarantujemy pełen obiektywizm i rzetelność w każdym powierzonym nam zadaniu.

Partnerstwo

PARTNERSTWO I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Korzystając z naszych usług możesz liczyć na bliski, bezpośredni kontakt oraz doradztwo i wspólne poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań. Stawiamy na dialog, dzięki któremu budujemy długotrwałe relacje z naszymi Klientami. Wzajemne zaufania daje komfort pracy obu stronom.

KNOW–HOW

DOŚWIADCZENIE I KNOW–HOW

Zatrudniamy doświadczonych pracowników, których wiedza i know-how pozwalają na dostarczanie optymalnych rozwiązań naszym Klientom. Średnia doświadczenia w branży wśród naszych pracowników wynosi: 9 lat.

WIEDZA I BADANIA

WIEDZA I BADANIA

Planujemy media i dobieramy dostawców indywidualnie dla każdego Klienta, w oparciu o rzetelną analizę i badania (m.in.: Gemius, NetTrack, PBC, RadioTrack, TGI, AGB) oraz o dotychczasowe doświadczenia. Nasza oferta jest aktualna i zgodna z najświeższymi trendami w branży.

NAJLEPSZE CENY

NAJLEPSZE CENY

Twardo negocjujemy ceny z dostawcami i zapewniamy przejrzystą i korzystną politykę rabatową, dzięki czemu wygrywamy w przetargach z największymi domami mediowymi w Polsce!

Marketing

ZINTEGROWANA STRATEGIA MARKETINGOWA

Zapewniamy Klientom fachową obsługę i kompleksowe rozwiązania, od strategii mediowej, po planowanie i zakup wszystkich rodzajów mediów. Na życzenie Klienta zajmujemy się całym procesem powstawania kampanii – od strategii i zlecenia przygotowania kreacji spotów oraz ich produkcji, po zaplanowanie i zakup mediów. Zapewniamy spójność i sprawną organizację kampanii.

PODEJŚCIE

NIESTANDARDOWE PODEJŚCIE

Korzystamy z bogatego doświadczenia i sprawdzonych rozwiązań, ale nie boimy się też planować niestandardowo. Bazujemy na rzetelnych i aktualnych badaniach, ale jesteśmy też otwarci na innowacyjne rozwiązania – jeśli tylko mają szansę przynieść lepsze efekty kampanii. Myślimy holistycznie – zawsze bierzemy pod uwagę strategię marki Klienta.

SATYSFAKCJA

SATYSFAKCJA KLIENTÓW

Klienci doceniają nasze starania. W raporcie dotyczącym satysfakcji klientów, opublikowanym przez Media&Marketing; Polska (2011), dom mediowy Infinity Media zwyciężył w aż siedmiu kategoriach, a w czterech innych znalazł się w pierwszej trójce!

KORZYŚCI

KORZYŚCI

O Naszej sile świadczy nie tylko satysfakcja nowych jak i wieloletnich Klientów, ale także wymierne korzyści ze współpracy marketingowo-sprzedażowej.

Możemy Ci dużo zaoferować!

CHCESZ Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

phone_iphone

Kampania reklamowa

Potrzebujesz skutecznej i precyzyjnej kampanii o dużym zasięgu? Wyślij nam BRIEF ONLINE

people_outline

Zespół

Chcesz dołączyć do zespołu Infinity Media? Śledź ogłoszenia w dziale NEWS lub wyślij zgłoszenie. Więcej w dziale KARIERA i KONTAKT

mode_edit

Możliwości Infinity Media

Planujemy i prowadzimy zakup każdego rodzaju mediów: od Internetu przez prasę, outdoor, radio i telewizję, po ambient.

Close
Bk to Top