O nas

Infinity Media

Infinity Media to niezależny, polski dom mediowy działający na rynku już od 13 lat z kompetencjami w planowaniu i zakupie wszystkich mediów – od telewizji i radia, poprzez prasę, internet, social, outdoor, aż do obsługi misji gospodarczych, targów i konferencji w Polsce i poza jej granicami. Tworzą go ludzie od lat związani z rynkiem mediów i reklamy. Nasza misja jest prosta – wspierać naszych Klientów w sprzedaży ich produktów i usług. Niezależnie od tego jaki kanał komunikacji jest używany: cyfrowy, elektroniczny, papierowy, czy jest to ATL czy BTL – zawsze porównujemy inwestycje z wygenerowanym przychodem. Zespół Infinity Media posiada wiedzę oraz narzędzia niezbędne do efektywnego planowania kampanii reklamowych. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani eksperci z wieloletnim doświadczeniem, związani z branżą mediową od początków istnienia rynku reklamy w Polsce. Dzięki naszym kompetencją jesteśmy partnerem w biznesie każdego Klienta. Większość naszych stałych klientów pracuje z nami min. 3 lata, powierzając nam do kompleksowej obsługi mediowej swoje najcenniejsze marki. Naszych Klientów wspieramy na każdym etapie realizacji kampanii.

Jak mawiał Walt Disney - infinity and far beyond. Sprawdź, co możemy Ci zagwarantować, i co wyróżnia nas na tle innych domów mediowych.

Oferujemy zintegrowane usługi z zakresu strategii 360 stopni oraz planowania i zakupu mediów. Specjalizujemy się w rozwiązaniach w mediach bezpośrednio wspierających sprzedaż, m.in.

Strategia i analiza

Telewizja i media offline

Mobile marketing

Planowanie i zakup mediów 360 stopni

Obsługa B2B - Europa, Azja oraz ZEA

Kampanie social media

Reklama Digital

Content marketing

Usługi PR na rynkach międzynarodowych

O nas

Najlepsze noty

Infinity Media został wyróżniony w rankingu M&MP (Media i Marketing Polska). Według raportu specjalnego „Agencje reklamowe i domy mediowe” M&MP - Infinity Media zajęła pierwsze miejsce w 7 spośród 14 kategorii oraz w 11 kategoriach w pierwszej trójce wśród 33 ocenionych domów mediowych. Nasz dom mediowy w 2016 roku otrzymał pierwszą Gazelę Biznesu - „znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i stabilnych finansowo firm. Jasne i niezmienne kryteria sprawiły, że tytuł jest wiarygodny (...) i tylko wyniki finansowe firmy z ostatnich trzech lat decydują o jego przyznaniu ”. Infinity Media ponownie otrzymało ten prestiżowy tytuł w 2017 i 2018 roku. Jako jedni z nielicznych możemy się również pochwalić nagrodą Forbes Diament 2018.

xd
Close
Bk to Top