e

Traficar

1 czerwca br. Traficar rozpoczął swoją działalność w Warszawie. Jest to już drugie po Krakowie miasto, którego mieszkańcy mogą korzystać z innowacyjnej oferty carsharingowej firmy. Równolegle z launchem usługi rozpoczęła się kampania reklamowa, w ramach której prowadzone są działania z obszarów ATL, BTL, PR i social media. Za ich przygotowanie i realizację odpowiadają: Walk, Kalicińscy.com i Infinity Media.

W związku z wejściem Traficara do Warszawy został wyprodukowany spot – 30-sekundowy teaser o pojawieniu się usługi w Warszawie ze specjalnym udziałem Kuby Przygońskiego – zawodnika ORLEN Team. W związku z rozszerzeniem usługi o kolejne miasto zostały też zaktualizowane layouty, struktura oraz funkcjonalność strony www i aplikacji Traficar. Kampania launchująca Traficara w Warszawie została oparta na idei kreatywnej, która sprawdziła się podczas debiutu usługi w Krakowie. Jej założeniem było przedstawienie zalet korzystania z auta na minuty, przy równoczesnym braku minusów, typowych dla użytkowania prywatnego samochodu. Przykładowe hasła wykorzystane w kampanii to: „Mam auto, kiedy jadę na kawę na Mokotów. Nie mam auta, kiedy trzeba odwiedzić serwis”, czy „Mam auto, kiedy jadę na lunch do centrum. Nie mam auta, kiedy trzeba płacić za parking”.

Kampania reklamowa swoim zasięgiem obejmie wielkoformatowe nośniki OOH, reklamę na komunikacji miejskiej oraz na Veturilo – jednym z największych systemów rowerów miejskich w Europie. O usłudze Traficar będzie można usłyszeć w 15 i 30 sekundowych spotach na antenie warszawskich stacji radiowych oraz zobaczyć w internecie dzięki kampanii zasięgowej. Planowane są także działania niestandardowe, które umożliwią warszawiakom przetestowanie usługi w okresie wakacji. Taką możliwość stwarzać będzie letnie kino samochodowe „TrafiKino”, będące częścią Filmowej Stolicy Lata, zlokalizowane na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Podczas 10 seansów filmowych widzowie, którzy przyjadą na pokaz filmowy Traficarem będą mieli przywilej „zasiadania” w pierwszych rzędach kina samochodowego.

d
d
Close
Bk to Top