e

Współpraca z serwisem TravelPlanet.pl

Infinity Media rozpoczyna kolejny rok współpracy z serwisem TravelPlanet.pl

Dom mediowy Infinity Media rozpoczął kolejny rok współpracy z serwisem Travelplanet.pl, który w jednym miejscu skupia ponad 100 tysięcy wakacyjnych ofert z różnych biur podróży.

Kampania wystartowała 1 stycznia 2019 i potrwa do końca roku. Spoty, które powstały na jej potrzeby będą emitowane w ogólnopolskich i tematycznych stacjach telewizyjnych. Dodatkowo, działania promocyjne zostały wsparte kampanią VOD angażującą użytkowników, którzy nie oglądają tradycyjnej telewizji.

W ramach tegorocznej współpracy dom mediowy jest odpowiedzialny za przygotowanie strategii medialnej oraz planowanie i zakup mediów.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że kolejny rok z rzędu realizować będziemy działania promocyjne dla tak rozpoznawalnej marki. Fakt, że nasi klienci zostają z nami na długo dostarcza nam energii i motywacji do dalszego działania – dodaje Aleksandra Granat TV Planning & Buying Manager Infinity Media.

Współpraca jest następstwem wygranego przetargu. Infinity Media prowadzi działania z zakresu planowania i zakupu mediów dla Travelplanet.pl od 2015 roku.

Infinity Media to niezależny dom mediowy, który specjalizuje się w planowaniu i zakupie każdego rodzaju mediów: od Internetu, przez prasę, outdoor, radio i telewizję, po ambient. W swoich kampaniach wykorzystuje najskuteczniejsze i najnowsze trendy na rynku, poszukując nieprzetartych jeszcze dróg dotarcia. Nagrodzony Diamentem Forbes’a i wielokrotnie Gazelą Biznesu. Więcej na infinitymedia.pl

Kontakt dla mediów:

Ola Kuśmierz l Senior PR Specialist KnowledgeHub

ola.kusmierz@knowledgehub.pl

tel.: +48 537 868 399

d
d
Close
Bk to Top